Висувне меню

          З  метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному і культурному житті країни, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, реального розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу Центром в період з 12 вересня по 25 жовтня 2022 року проводився І (обласний) етап Конкурсу написання есе «Війна за СВІЙ шлях». 

Вітаємо переможців обласного та Всеукраїнського дитячого фестивалю «Україна - сад» :

  • команду Маньківської філії Красносільського ОЗЗСО у складі Таран Марії , Вихристюка Даниїла, Волощук Аліни (керівник команди – вчитель біології Волощук Вікторія Леонідівна) із зайнятим  ІІ місцем у номінації «Щедрість юннатівського саду»
  • Волощук Аліну, ученицю Маньківської філії Красносільського ОЗЗСО (керівник – вчитель біології Волощук В.Л.) із зайнятим  ІІ місцем у Всеукраїнській науково- практичній конференції «Україна - сад»,

29 листопада 2022 року у місті Жмеринка, відбулись змагання з настільного тенісу серед районів Вінниччини.
Змагання проводилися відповідно діючих Правил змагань з настільного тенісу та Регламенту, затвердженим Вінницьким обласним відділенням КФВС МОН України спільно з Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації.
Спортсмени: Олександр Коренюк, Богдан Куліш, Аліна Опацька, Марія Мальська, вели активні поєдинки із кращими командами області і, в результаті, здобули ПЕРЕМОГУ.
Вітаємо усіх призерів та переможців! Дякуємо усім учасникам за емоційну гру та професійність! Особливу подяку висловлюємо вчителю фізичного виховання, Юрію Валерійовичу Товмаченку, за підготовку команди!

«Шевченко й Україна! Два крила людяності, вічності, незламності! Шевченко й Україна! Дві вічності, засіяні мудрістю, талантом, любов'ю…», - саме під таким гаслом та з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні, 18 листопада 2022 року на базі Війтівського ОЗЗСО відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна та директор Війтівського опорного закладу Володимир Джужук.

Вітаємо з перемогою команду Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бершадської  ТГ у ІІ етапі районних змагань із настільного тенісу у рамках учнівської Гімназіади! Четверо одинадцятикласників: Опацька Аліна, Мальська Марія, Куліш Богдан, Коренюк Олександр, вибороли І місце серед команд Гайсинського району. Вітаємо з перемогою у Гімназіаді! Дякуємо учням та вчителю фізичного виховання Товмаченку Юрію Валерійовичу, за чудовий результат. Бажаємо успіхів на обласному етапі Гімназіади!

12-13 листопада на базі Бершадського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 та Станції юних техніків відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та трудового навчання. В ІІ етапі олімпіади з англійської мови взяли участь 31 учень закладів освіти громади, з трудового навчання – 43. Найкращі результати з англійської мови показали учні Бершадських ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, №3, Баланівського, Флоринського та Яланецького закладів загальної середньої освіти,

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради