27 лютого 2024 року на базі Бершадського закладу дошкільної освіти (ясла-садок)«Малятко» відбувся семінар-практикум для директорів закладів дошкільної освіти громади.

Професія педагога – професія творча. Чим вищою є креативність вчителя, тим більше шансів для розвитку творчого потенціалу в учнів.

Вишукана в розмові інтелектуалів, строга й регламентована в діловодстві, легка й гнучка в бесіді друзів, образно багата, лексично наповнена в літературних творах... Такою є українська мова сьогодні.

Нещодавно на базі закладів освіти Теплицької територіальної громади відбулися змагання Гайсинського району з волейболу відповідно до Регламенту обласної Гімназіади закладів загальної середньої освіти.

У січні з ініціативи адміністрації та підтримки вчительського й батьківського колективів Флоринського ЗЗСО І -ІІІ ступенів було організовано збір коштів на дрони для однієї з бригад, яка дислокується на Сході України.

21 лютого 2024 року в залі засідань відділу освіти та спорту Бершадської міської ради відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради