Створення безпечного, комфортного, інклюзивного середовища, налагодження тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу та формування соціально-громадянської компетентності – основні пріоритети діяльності закладів дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році. Про ці та багато інших актуальних питань йшлося сьогодні на робочій нараді директорів закладів дошкільної освіти. Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна звернула увагу на особливості роботи закладів дошкільної освіти Бершадської територіальної громади в новому навчальному році та в осінньо-зимовий період в умовах воєнного стану. Зазначила про зміни у законодавстві, Програмі харчування дітей дошкільного віку.

< Про облаштування найпростіших укриттів в осінній період, алгоритм дій працівників харчоблоку під час повітряних тривог, вимоги до організації освітнього процесу та персоналу на час дії карантинних обмежень, вела мову начальник відділу нагляду за державним законодавством Бершадського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлія Покотило. Також надано роз’яснення щодо важливості вакцинації освітян та профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (СОVID-19). Обговорено фінансово-господарські питання, особливості складання та подання кошторису на 2022-2023 н.р. Консультант з дошкільної освіти Свистун Н.Є. узагальнила результати комісійних виїздів щодо готовності ЗДО та укриттів до прийому дітей та відновлення освітнього процесу.

Про усунення недоліків та зауважень, наданих фахівцями ДСНС під час комісійних виїздів, основні аспекти облаштування укриттів доповіли:
Галина Щерба, директор Бирлівського ЗДО (ясла-садок) «Веснянка»
Галина Кузьмик, директор Яланецького ЗДО (дитячий садок) «Барвінок»
Оксана Шевченко, директор Бершадського ЗДО (ясла-садок) «Сонечко».
Підводячи підсумки наради, Оксана Тартачна побажала присутнім, щоб навчальний рік, що почався, був переможним, а всі наступні – мирними.
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради