Акція «Великодній кошик»
Великдень – це свято добра і любові, уславлення життя і могутньої Божої сили, свято миру і воскресіння. Цьогоріч воно опалене війною, гіркотою втрат і невимовним болем та омріяне світлим сяйвом могутнього духу наших незламних воїнів, хранителів величі України, незламності і свободи.
Заклади освіти Бершадської міської територіальної громади долучилися до акції «Великодній кошик» - колективами шкіл зібрано дарунки для наших захисників та виготовлено пасхальні обереги.
Освітянські волонтери відвідали наших захисників, що перебувають на лікуванні у Вінницькій другій міській лікарні та Вінницькому військовому реабілітаційному центрі. Щире спілкування, великодні смаколики, дитячі пасхальні обереги, привітання та побажання миру, перемоги, міцного здоров’я засвідчили велику любов і шану нашим мужнім воїнам.
Сьогодні ми щиро віримо у те, що скоро настане мир і спокій, прийде жадана перемога. А захисники України повернуться із пекла війни живими і неушкодженими! Нехай мирне сонце освітить шлях кожного з нас, а любов і Боже благословення стануть символом незламності духу та незалежності.
Все буде Україна!
