Висувне меню

Останні новини

Керівництво відділом

07/09/2021
Про проведення конкурсу на посаду керівника Бирлівської гімназії Бершадської міської ради

Відповідно до частини 2 статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення 6 сесії Бершадської міської ради 8 скликання «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади» від 10.03.2021 № 157, розпорядження Бершадського міського голови від 06.09.2021 № 226 у зв'язку із достроковим припиненням договору, укладеного з керівником Бирлівської гімназії Бершадської міської ради, оголошується  конкурс на посаду керівника Бирлівської гімназії Бершадської міської ради.

Детальніше...  

01/09/2021
Початок нового навчального року-День знань

Шановні педагоги, учні та вихованці, батьки! Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їхня мудрість і тепло сердець залишається з вихованцями на все життя.

Детальніше...  

31/08/2021
Серпневий освітянський форум

31 серпня відбувся освітянський форум «30-й Перший дзвоник в незалежній Україні. Гроно можливостей: якість, доступність та безпечність освіти». У заході взяли участь керівники закладів освіти територіальної громади, голови профспілкових комітетів, представниця ДЦЯО у Вінницькій області, старости старостинських округів та представники органів місцевого самоврядування. Форум, побудований у вигляді діалогу, мав на меті проаналізувати трансформацію галузі освіти в умовах децентралізації влади та сучасних викликів, таких як, глобалізація та діджиталізація суспільства, пандемія та соціальне дистанціювання. Вітав освітян та висловив всебічну підтримку перший заступник Бершадського міського голови Дмитро Красиленко.

Детальніше...  

28/08/2021
«Поїхали за враженнями!»

28 серпня  на запрошення Народного депутата Миколи Івановича Кучера 30 дітей пільгових категорій відвідали  IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, який проходив просто неба на території легендарного «Подільського Версалю» – Палацу Потоцьких, що у місті Тульчин. Діти переглянули музично-фантастичну подорож «Аліса в країні чудес», брали участь у конкурсах, вивчали локації на території Палацу і, звісно, робили  світлини в різноманітних фотозонах .Дякуємо за організацію та фінансову підтримку заходу М.І.Кучеру, за супровід дітей колегам зі служби у справах дітей та центру соціальних служб міської ради. Смаколики в дорогу надав депутат міської ради Віктор Петрович Маланчук.

Детальніше...

Тартачна Оксана Михайлівна

Начальник Відділу освіти та спорту 

Тел. 2-17-84

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Петрова Жанна Аркадьевна

Учитель географии

Детальніше  

Татьяна Ивановна Дьякова

учитель литературы

Детальніше  

Михаил Иванович Семенов

Учитель физики

Детальніше

учитель литературы

 

© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради