Висувне меню

Відповідно до частини 2 статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення 6 сесії Бершадської міської ради 8 скликання «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Бершадської міської територіальної громади» від 10.03.2021 № 157, розпорядження Бершадського міського голови від 06.09.2021 № 226 у зв'язку із достроковим припиненням договору, укладеного з керівником Бирлівської гімназії Бершадської міської ради, оголошується  конкурс на посаду керівника Бирлівської гімназії Бершадської міської ради.

Шановні педагоги, учні та вихованці, батьки! Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їхня мудрість і тепло сердець залишається з вихованцями на все життя.

31 серпня відбувся освітянський форум «30-й Перший дзвоник в незалежній Україні. Гроно можливостей: якість, доступність та безпечність освіти». У заході взяли участь керівники закладів освіти територіальної громади, голови профспілкових комітетів, представниця ДЦЯО у Вінницькій області, старости старостинських округів та представники органів місцевого самоврядування. Форум, побудований у вигляді діалогу, мав на меті проаналізувати трансформацію галузі освіти в умовах децентралізації влади та сучасних викликів, таких як, глобалізація та діджиталізація суспільства, пандемія та соціальне дистанціювання. Вітав освітян та висловив всебічну підтримку перший заступник Бершадського міського голови Дмитро Красиленко.

28 серпня  на запрошення Народного депутата Миколи Івановича Кучера 30 дітей пільгових категорій відвідали  IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, який проходив просто неба на території легендарного «Подільського Версалю» – Палацу Потоцьких, що у місті Тульчин. Діти переглянули музично-фантастичну подорож «Аліса в країні чудес», брали участь у конкурсах, вивчали локації на території Палацу і, звісно, робили  світлини в різноманітних фотозонах .Дякуємо за організацію та фінансову підтримку заходу М.І.Кучеру, за супровід дітей колегам зі служби у справах дітей та центру соціальних служб міської ради. Смаколики в дорогу надав депутат міської ради Віктор Петрович Маланчук.

З нагоди відзначення Дня незалежності України  відбувся велопробіг «Об’єднанні прапором», участь у якому взяли вихованці навчальних закладів міста та Флоринського ЗЗСО. Супроводжували колону велосипедистів працівники Бершадського відділення поліції та медпрацівник. Доповнили атмосферу патріотичного велопробігу прапорці, якими прикрасили учасники свої велосипеди. Велопробіг стартував середмістям за маршрутом: пам’ятник героям Небесної Сотні, меморіальні дошки загиблим героям України Юрію Коваленку та В’ячеславу Дремлюху - Центральна площа міста. Святковий настрій, спортивний азарт– учасники велопробігу не стримували своїх емоцій. Всього близько 200 спортсменів взяло участь у такій своєрідній патріотичній акції.  Привітали молоде покоління перший заступник міського голови Валентин Русначенко, начальник відділу освіти Оксана Тартачна, які своєю присутністю підтримали всіх учасників велопробігу.

12 серпня в залі засідань ДЮСШ «РОВЕСНИК» відбулась інструктивна нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участі начальника відділу освіти та спорту Оксани Тартачної та спеціалістів відділу. Основні питання наради, які висвітлила Тартачна О.М., - підготовка до нового 2021-2022 н.р., підвищення кваліфікації вчителів початкових класів в умовах НУШ, а також впровадження системи НАССР в закладах освіти. Провідний спеціаліст відділу Якушенко Л.С. довела до відома інформацію про стан вакцинації працівників галузі та умови роботи закладів освіти в умовах погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні. Також інформувала про набір учнів до 1 та 10 класів та ситуацію з наявністю вакантних посад педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. З метою перевірки стану готовності закладів освіти громади до роботи у новому навчальному році з 16 по 20 серпня заплановано комісійний об’їзд усіх шкіл та дитячих садків.

© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради