Другий семестр в навчальному році розпочинається з ІІІ (обласного) етапу шкільних олімпіад. Протягом листопада грудня у нас в громаді пройшов ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Підготовано та проведено олімпіади з 13 предметів та два мовознавчих конкурси:  ХІІІ Міжнародний мовно-літературний учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

В другому етапі олімпіад взяли участь 344 учні закладів загальної середньої освіти громади, переможцями визнано 129 учнів. В конкурсі ім.. П. Яцика взяли участь 82 дитини, перемогу здобули – 30. В конкурсі Шевченка змагались 54 учні, призові місця одержали  - 23.

За рішенням спільного засідання журі та оргкомітету для участі в ІІ етапі сформовані команди для участі в обласному етапі,  а це 50 учнів.

У січні пройшли обласні змагання з екології та правознавства, також відбувся ІІІ етап конкурсу ім.. П. Яцика. Маємо перші досягнення: три третіх місця в конкурсі Яцика, друге місце в олімпіаді з екології!

Щиро вітаємо учнів та їх учителів!  Бажаємо успіхів і наснаги!

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради