Колись популярними серед учнів та вчителів були шкільні історії про бешкетників та розбиті вікна. Тепер – про плетіння сіток, виготовлення свічок та збір коштів для фронту. Усі українці – і дорослі, і діти – діють нині як єдиний організм – обороняючи, допомагаючи, підтримуючи, підставляючи плече.

Саме тому ми незламні, сильні й непереможні. Кожна історія, чи відбулася вона на передовій, чи в тилу, буде закарбована в нашій пам’яті, бо кожна є цінною і наближає нас до перемоги.

Освітяни громади, діти та їхні батьки допомагають та підтримують наших військових. Знаходять неординарні шляхи, аби бути корисними в себе вдома, щоби ЗСУ там, на передовій, знали й відчували цю підтримку та допомогу. Пропонуємо вам підбірку «шкільних» історій про силу духу, єднання та наснагу.

Добро - це ти, це твої вчинки...

На кожному фронті - свої супергерої. За кожним подвигом - сильний характер та велике любляче серце справжнього патріота нашої незламної країни. Маленька красуня, учениця 5 класу Осіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Домініка Коритчук продала своє волосся, аби допомогти нашим військовим у закупівлі теплого одягу. Це вчинок, який дає впевненість у тому, що український народ вистоїть і переможе, а наша рідна Україна буде процвітати. Щиро пишаємось тобою, наше сонечко!

https://m.facebook.com/groups/924195947997735/permalink/1582362302181093/?ref=share

Олександр Тихоненко - учень Красносільської опорного закладу власноруч виготовляє павербанки для наших захисників.Таким павербанком одночасно можна зарядити три телефони.За основу він бере використані електронні сигарети,а всі інші необхідні деталі купує за власні кошти.

Захоплюємося майстерністю і винахідливістю Олександра. Сашкові бажаємо успіхів і ще багато інших винаходів! Гідна молодь великого майбутнього!

https://www.facebook.com/100067113045489/posts/pfbid02yNcNwDV9QaY9P3XotBeH421tLmUHmv1DzWXpMYT1WxPA8nSuJVm7nLhJVokpr7Rl/

Справжній патріотизм починається з дитинства. Учень 4 класу Бирлівської гімназії Печарчук Максим зі своєю сестричкою Даринкою нарвали польових квітів, які продали односельчанам. Зібрані кошти діти передали для потреб ЗСУ.

Захисники України завітали до закладу з подарунками та словами вдячності для наших юних героїв.

Сьогодні підтримка і шана є невід'ємною частиною людської доброти. У нас найкращі діти! Ми - сильні! Ми вистоїмо! Ми- українці! Україна понад усе!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02FMSX2qcKFZRMqLzbtZeRaDyNFfM1V1DFbHwzvmXzn5VAbaFtBgE46yMAChhgYCy2l&id=100072712520117

Вчителі збирають кошти на ЗСУ, навчають в перервах між повітряними тривогами, ведуть заняття з підвалів та бомбосховищ, виготовляють з дітьми обереги, пишуть листи і малюють. Вони плетуть сітки й роблять свічки разом зі своїми вихованцями, везуть допомогу в найгарячіші точки, воюють на фронті. Шукають шляхи розв’язання освітніх проблем в умовах війни та надають психологічну підтримку дітям та їхнім батькам.

Вчителі дбають про безпеку дітей – найдорожче, що є в наших непереможних воїнів і за що вони готові на нові звершення.

І говорити про це можна нескінченно. Але головне – закарбувати кожен цей маленький подвиг у нескінченній пам’яті людської подяки. Ми переможемо! Усе буде Україна!  

 

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради