Поліцейський офіцер громади – це професія честі, справедливості, поваги та достоїнства. Бо сьогочас вимагає нових підходів і стандартів, особливо в умовах воєнного стану. 26 травня у Бирлівській гімназії Бершадської міської ради відбувся захід щодо відзначення 5-річчя проєкту «Поліцейський офіцер громади».

На свято завітали Бершадський міський голова Віталій Драган, його заступник Дмитро Красиленко, начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, начальник поліції Вадим Революк, поліцейські офіцери громади Михайло Ласовецький та В’ячеслав Нагірняк, староста села Бирлівка Мирослава Рекечинська, староста села Баланівка Людмила Устяк, офіцери поліції Джулинської громади.

З вітальним словом звернулися до присутніх заступник міського голови Дмитро Красиленко, начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна, начальник поліції Вадим Революк та староста с. Бирлівка Мирослава Рекечинська.

Директор гімназії Катерина Шарко подякувала представникам поліції за порядок, уміння прийти вчасно на допомогу, порадити та вручила подяки офіцерам громади Михайлові Ласовецькому і В’ячеславові Нагірняку.

Захід розпочався зі звучання святині держави – Гімну України та хвилини мовчання - пам’яті про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Учні 8, 9 класів гімназії представили візитку закладу освіти.

Під час свята організовано захід з фізичної культури "Помічник шерифа: змагайся та вигравай" серед учнів молодших та старших класів, де змагалися дві учнівські командами «Шерифи» і «Патрульні».

Наприкінці змагань діти отримали від поліцейських офіцерів громади призи і подарунки.

Також були представлені дитячі малюнки "Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади", та діяли локації для огляду амуніції поліцейських, де школярі мали змогу приміряти бронежилети, форму, інше обладнання, яким користуються офіцери. Усі присутні могли сфотографуватися біля поліцейського автомобіля та, навіть, проїхатися.

Дякуємо за щиру співпрацю, позитив, створення належних умов щодо дотримання дисципліни і порядку! Вітаємо поліцейських офіцерів громади з їхнім професійним святом! Бажаємо успіхів та досягнень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

pol3

pol2

pol1

 

 

 

 

 

© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради