Навчання протягом життя - важлива навичка для всіх, хто прагне до самовдосконалення, зокрема для освітян. Щоб бути впевненим сучасним педагогом, важливо не лише знати свій предмет, а й постійно підвищувати власний кваліфікаційний рівень.
Бо сьогодні постає важливе питання: «Який же підхід та спосіб навчання дібрати для дитини?» Відповідь на нього змогли отримати освітяни Бершадської та Джулинської територіальної громад під час навчання на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення», яке відбулося 11 листопада 2023 року на базі Бершадського ліцею.
Захід організовано за підтримки освітніх ініціатив the LEGO Foundation. Тренерами навчання були Лесіна Олена Вікторівна, завідувачка відділу початкової освіти КЗВО «ВАБО», регіональний куратор для реалізації програми підвищення кваліфікації з даної теми, Гальчевська Наталія Анатоліївна - методистка відділу початкової освіти КЗВО «ВАБО», Коц Олеся Іванівна - завідувачка відділу виховної роботи КЗВО «ВАБО», Молошнюк Людмила Василівна - завідувачка відділу дошкільної освіти КЗВО «ВАБО», Крук Олена Миколаївна - консультантка ЦПРПП Калинівської міської ради.
З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Михайлівна Тартачна, а Олена Вікторівна Лесіна познайомила присутніх з метою та основними завданнями програми підвищення кваліфікації учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти.
Тренінг пройшов у дружній атмосфері, цікавій, змістовній формі з використанням інтерактивних методів, кубиків історій, шести цеглинок LEGO, тощо. Вчителі працювали у групах, створювали проєкти, побували у ролі учнів. Кожен учасник отримав посібник «Діяльнісна математика в початковій школі».
Учасники заходу зауважили, що тренінг дав їм нові можливості професійного розвитку, удосконалення навичок діяльнісного підходу в Новій українській школі, вміння працювати в команді, досягати певного успіху.
Щиро дякуємо тренерам, адміністрації Бершадського ліцею, всім, хто долучився до організації та проведення тренінгу.
tren4
 tren2
 tren3
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради