03 червня у Центрі естетичного виховання Вінницької обласної Ради в м.Вінниця відбувся святковий мистецький захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Під гаслом "Діти - найцінніший ресурс людства" учасники заходу продемонстрували свої таланти та здібності, створивши неповторну атмосферу радості та натхнення.
Бершадську міську територіальну громаду представили зразковий фольклорний гурт «Щедрограй», ансамбль «Барабанщиці», вихованці Будинку дитячої творчості, учні Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Олександра Герасименко, учениця Бершадського ліцею.
Фольклорний гурт "Щедрограй" вразив глядачів своїми яскравими виступами, в яких збереглися традиційні українські пісні. Ансамбль «Барабанщиці» привернув увагу своєю майстерністю гри на барабанах та чітким ритмом. Олександра Герасименко зачарувала присутніх своїм вокальним талантом та артистичністю.
Цей мистецький захід став яскравим прикладом того, як важливо підтримувати та розвивати таланти дітей, адже вони є майбутнім нашої країни. Організатори висловили подяку всім учасникам та їхнім керівникам за підготовку та участь у святі.
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради