Шкільні роки пролетіли немов ключ перелітних птахів.

День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальне доросле життя.
6 червня відбулося урочисте нагородження випускників 2024 року золотими і срібними медалями. Цього року повну загальну середню освіту здобули 254 учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти громади. За високі досягнення у навчанні 13 учнів отримали золоту та срібну медаль:
Рижавська Наталія Василівна – випускниця Війтівського ліцею.
Оперчук Лідія Сергіївна – випускниця Війтівського ліцею.
Плахотнюк Даша Олександрівна – випускниця Війтівського ліцею.
Табанюк Віта Русланівна – випускниця Красносільського ОЗЗСО.
Тимченко Іван Олександрович – випускник Устянського ліцею.
Загородня Юлія Русланівна – випускниця Бершадського ліцею №1 ім.А.Матвієнка.
Кірюхіна Аліна Олегівна – випускниця Бершадського ліцею №1 ім.А.Матвієнка.
Паламарчук Софія Василівна – випускниця Бершадського ліцею №1 ім.А.Матвієнка.
Козюк Дмитро Андрійович – випускник Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.
Савчук Максим Віталійович – випускник Бершадського ліцею.
Траченко Мар’яна Юріївна – випускниця Бершадського ліцею.
Пилипчук Ольга Андріївна – випускниця Красносільського ОЗЗСО.
Парполіта Вікторія Вікторівна – випускниця Устянського ліцею.
На заході були присутні міський голова Віталій Драган, заступники міського голови Дмитро Красиленко, Валентин Русначенко та Олександр Нечитайло, директори закладів освіти, випускники, батьки.
«Щиро вас вітаємо із закінченням навчального року. Незважаючи на складні випробування нашого часу, я знаю і вірю, що ви будете успішними і ви зможете себе реалізувати. Продовжуйте творити, нехай ця успішна сторінка вашого життя продовжується й надалі. Дякуємо за вашу працю, дякуємо педагогам, батькам. До успіхів! До перемоги! Слава Україні!» – зазначив міський очільник Віталій Драган.
Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна звернулася до випускників: «Маю дійсно велику честь сьогодні привітати вас з високими нагородами. Шлях навчання надзвичайно непростий і проходять його дійсно наполегливі, сміливі та цілеспрямовані люди. Надзвичайно приємно, що в нас в Україні є така талановита молодь і це свідчить про те, що нас спіткає лише світле майбутнє, лише перемога і мир. Дякую вам за ваше відношення до навчання, за вашу творчість, життєву позицію, патріотизм. Несіть знання по всьому життю, збагачуйтесь знаннями і не зупиняйтеся на досягнутому!».
Традиційно перед вчорашніми школярами постають непрості життєві завдання визначитися з майбутньою професією і вектором власного руху на прийдешні роки. Вони - молоді, розумні, красиві і цілеспрямовані. Вони точно знають, що бути українцями - круто. А бути розумними - модно. Вони переконані, що завдяки своїм знанням, зможуть утвердитися не лише в Україні, а й бути частиною Європи та вільного світу.
Все буде Україна!
© 2024. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради